Koupelny a obklady

Nabízíme vám kompletní zařízení koupelny, počínaje obklady a dlažbou, přes sanitu až po koupelnový nábytek a nejrůznější doplňky. Součástí našich služeb jsou i kompletní návrhy a 3D vizualizace vaší koupelny. Ať už stavíte novou koupelnu či vás čeká rekonstrukce koupelny, navštivte naše prodejny Los Kachlos HOME a seznamte se s naší pestrou nabídkou. Koupelny od nás nadchnou, koupelny od nás osloví každého milovníka designu.

Katalog nasich obkladu a dlažeb si můžete stáhnout v pdf zde . Navštívit můžete i náš katalogový web www.loskachlos.cz.

Luxusní koupelny a obklady

V našich prodejnách najdete obklady a dlažby nejrůznějších stylů, barev a vzorů od předních španělských značek. Vedle tradičních keramických obkladů jsou součástí našeho sortimentu i skleněné obklady a mozaiky, ultra tenké slim obklady a dlažby velkých formátů, obklady s vysokým leskem i s matným povrchem a populární bílé obklady a dlažba, které můžeme směle prohlásit za nejbělejší na trhu. Oblibu mezi našimi zákazníky si získala i dlažba imitace dřeva, své příznivce má i rustikální dlažba, resp.

Retro koupelny

Stále větší popularitu si získávají koupelny v retro stylu. Nabízíme širokou škálu retro obkladů a dlažeb, které evokují jak období secese, tak i doby mnohem starší. V naší nabídce naleznete také materiály napodobující styl třicátých let. Inspirujte se v naší galerii a v případě zájmu nás kontaktujte

Mozaika

Do koupelny (ale i do jiných obytných prostor) neodmyslitelně patří i mozaiky. Mohou být vyrobeny jak z keramických materiálů, tak i ze skla, přírodního kamene či kovu. Oblíbené jsou i různé materiálové kombinace a kombinace prvků lesklých a matných.

V naší nabídce naleznete široký výběr mozaik i minimozaik. Pokud si nevyberete z nabízených odstínů, stačí říct! Necháme vám mozaiku vyrobit zcela dle vašich odstínových preferencí anebo z mozaiky vytvořit obrazec dle dodané fotografie.

Obklady do kuchyně

Keramické obklady mají v kuchyni své místo. Ať už jde o prostor za kuchyňskou linkou nebo na stěně u jídelního koutu, všude hrají svou funkční i estetickou roli. Vybírat jde přitom z mnoha sérií - od moderních velkoformátových obkladů, přes obklady imitující kámen, dřevo anebo omítkový štuk, až po rustikální, retro či shabby chic dekorativní obklady, které rozjasní jakýkoliv interiér. Inspirujte se v naší galerii anebo navštivte některý z našich showroomů.

Sanita

Nejen obklady a dlažba, ale výrazně i sanita tvoří koupelnu. Přináší nejen požadovaný komfort, ale dotváří celkový dojem. V našich prodejnách Los Kachlos HOME nabízíme sprchové kouty, umyvadla, vany, toalety či bidety v nejrůznějším provedení. Sanitární keramika z naší nabídky zahrnuje vedle moderních modelů i rustikální prvky, které se hodí jak do koupelen v selském, tak i secesním stylu, zdobném shabby chic či provence provedení a v neposlední řadě i k populárním designům třicátých či šedesátých let.

Vodovodní baterie

Nezbytnou součástí každé koupelny jsou vodovodní baterie, jejich výběru je třeba věnovat maximální pozornost. Vedle toho, že musí plnit svoji funkci, je rovněž důležité, aby jejich vzhled odpovídal stylu celé koupelny. Proto pro vás máme připravený kompletní sortiment - klasické vodovodní baterie, retro baterie i baterie s moderním designem. Součástí naší nabídky jsou i futuristické modely, které disponují systémem elektronické kontroly aktuálního průtoku a teploty vody, umožňující optimálněji hospodařit se zdroji a energiemi.

Koupelnový nábytek, profily a doplňky

Nabízíme vám koupelnový nábytek, který harmonicky doplní veškeré komponenty koupelny a zároveň vám nabídne dostatek odkládacích ploch a praktických uzavřených šuplíků či skříněk. Vzhledem k tomu, že součástí naší nabídky je i zakázková výroba nábytku do interiérů, poskytujeme bohatý výběr nepřeberného množství stylů, variant i povrchových úprav nábytku do koupelny - moderní nábytek i retro nábytek do koupelny.