Série Vodevil přináší syté pastelové barvy a výrazné motivy dekorů

Líbí se vám secesní vzory, ale zároveň chcete něco moderního, co má ten správný šmrnc? V tom případě zvolte sérii Vodevil, která vás okouzlí svými originálními vzory a jedinečnou kombinací barev. Lze ji navíc použít i v exteriéru jako obklad fasády domu. Není náhodou, že právě tato série je naší nejprodávanější v kategorii retro obkladů a dlažeb!

Secesní vzory neztrácejí na popularitě ani v dnešní době. Skvěle se totiž hodí jak do koupelen či kuchyní, tak i do chodeb, hal, nebo veřejných prostor kaváren či restaurací. Právě secesní tvorbou Alfonce Muchy je inspirovaná série Vodevil, která nabízí nespočet kombinovatelných možností základních pastelových dlaždic a obkladů s těmi speciálně dekorovanými. Ať už jde o geometrickou nebo květinovou tématiku, můžete směle popustit uzdu své fantazii a pohrát si s kombinacemi i barevností. Výsledek bude vždy zcela originální.

Série Vodevil pak obsahuje také oblíbený patchwork, jako například Octogon Musichalls Multicolor, kdy jsou oktogonové dlaždice spojeny malými čtverečky, jejich barvu si můžete z prvků Taco Dome sami zvolit. Takové řešení pak nikdy nezevšední a bude vám vždy přinášet radost. Kromě různorodě barevných obkladů zahrnuje série navíc i černobílou dlažbu oktogon s dekoracemi Paix Sombra a Bellaria Sombra. Všechny tyto materiály jsou v rozměru 20x20 cm a v naší nabídce jej najdete v cenách od 1298 Kč za m2​​​​​​​.

Kontaktujte nás, doporučíme vám řešení a zpracujeme grafické vizualizace pro váš interiér.

Ochutnávku motivů a realizací si můžete prohlédnout v naší galerii.

Ceny jednotlivých prvku naleznete v našem eshopu, kde můžete danou sérii rovnou snadno objednat.