Opravdu velké velkoformátové obklady – zjednodušte si život

Jak obložit sprchový kout s pouhými dvěma kusy obkladu? Jak zajistit obklad za kuchyňskou linkou zcela beze spár? Jak rekonstruovat koupelnu bez bourání a jak na domě zrealizovat dokonalou ventilovanou fasádu? Na všechny vaše dotazy máme jednoduchou odpověď – velkoformátové obklady o rozměru 3x1 m.

Díky novým technologiím a použitým materiálům dosahují naše velkoformátové obklady Coverlam a XLight rozměrů až 3x1 m. K dispozici jsou nejen v unikátní ultratenké variantě, při níž obklad dosahuje tloušťky pouhé 3,5 mm, ale nově i v silnější zátěžové variantě, která lze využít i jako dlažba, a to v interiéru i exteriéru. Obklady totiž vykazují vysokou odolnost vůči UV záření, chemickým látkám, mechanickému opotřebení a samozřejmě i nasákavosti a mrazu.

Takto velké obklady jsou velmi praktické. S jejich pomocí například obložíte prostor za kuchyňskou linkou, a to zcela beze spár, které se konkrétně v kuchyni poměrně rychle zanáší a je nutné je neustále čistit. Stejně tak lze obklad těchto obřích rozměrů využít při obkládání sprchového koutu. Stačí vám vlastně jen 2 kusy. Výhodou je méně spár, méně čištění, méně obav z prosáknutí vody. A nezapomeňme na top design!

Ultratenkou variantu těchto velkoformátových obkladů lze využít také hned pro několik účelů:
Rekonstrukce bez bourání: zaslouží si vaše koupelna rekonstrukci a nechce se vám pouštět do bourání původního obkladu? Nevadí! Díky nízké hmotnosti obkladů Coverlam a XLight je možné je lepit i na původní materiál.
Ventilovaná fasáda: Líbí se vám moderní domy s designovými ventilovanými fasádami? Realizace s pomocí Coverlam a XLight je skutečně jednoduchá. Stačí buď obklady nalepit přímo na instalovaný polystyren anebo namontovat na speciální konstrukci, která zachová mezi zdivem a obkladem vzduchovou kapsu, která následně slouží jako tepelná izolace.
Vhodné řešení pro malé prostory: Řešíte na stavbě každá milimetr? Potřebujete obklad, který se vejde všude? Opět je řešením ultratenký velkoformátový obklad Coverlam nebo XLight.

Vedle praktických aspektů neopomeňme ani designovou stránku věci. Velkoformátové obklady působí nejen v interiéru i v exteriéru velmi elegantně a čistě. Hodí se jak do moderních minimalisticky pojatých prostor, tak i do tradičních staveb. V současnosti nabízíme celou škálu nových dezénů - inspirujte se v naší galerii a přijďte si je prohlédnout do našich showroomů.

Kuchyně v showroomu ve Zlíně <a href='http://www.loskachlos.cz/shop/file/1701/'>Tempo Smoke</a>
Kuchyně v showroomu ve Zlíně Tempo Smoke
Série Coverlam <a href='http://www.loskachlos.cz/shop/file/1701/'>Tempo Antracita</a>
Série Coverlam Tempo Antracita
Série Coverlam <a href='http://www.loskachlos.cz/shop/file/1701/'>Tempo Gris</a>
Série Coverlam Tempo Gris
Aged Dark Nature 120x250
Aged Dark Nature 120x250
Kala White Nature 120x250
Kala White Nature 120x250
Moon White 120x250
Moon White 120x250
Savage Dark 120x250
Savage Dark 120x250
Fasáda z obkladu série Xlight <a href='http://www.loskachlos.cz/shop/file/1737/'>Concrete Grey</a>
Fasáda z obkladu série Xlight Concrete Grey
Fasáda z obkladu série Coverlam <a href='http://www.loskachlos.cz/shop/file/1701/'>Concrete Tabaco</a>
Fasáda z obkladu série Coverlam Concrete Tabaco
Kuchyně z obkladu série Coverlam <a href='http://www.loskachlos.cz/shop/file/1701/'>Limestone Beige a Marron</a>
Kuchyně z obkladu série Coverlam Limestone Beige a Marron
Imitace dřeva ze série Coverlam <a href='http://www.loskachlos.cz/shop/file/1701/'>Wood Nogal</a>
Imitace dřeva ze série Coverlam Wood Nogal
Lush White
Lush White
Lush White
Lush White