Interiér s přesahem

Interiér jako ze žurnálu. Pod vedením renomovaného architekta vám zpracujeme návrh celého interiéru. Nábytek vám vyrobíme na míru a doplníme jej designovým sedacím nábytkem a celou řadou doplňků, které z bytu či domu vytvoří skutečný domov. V nabídce máme jak designové květináče, tak i ručně pletené doplňky, jako jsou například koberce, plédy, sedací polštáře a další.

Interiery a originální nábytek Origides

ORIGIDES by Los Kachlos HOME
Originalita, variabilita, luxusní materiály

Součástí nabídky konceptu Los Kachlos HOME Vinohradská 41 je i vlastní řada interiérového nábytku.
Čalouněný nábytek a nábytkové sestavy z masivního dřeva jsou z dílny naší nábytkové designérky a nesou značku ORIGIDES.

Ať už je součástí vašich interiérů cokoli - velkoformátová dlažba, retro obklady nebo rustikální dlažba, naše výroba nábytku na míru je natolik flexibilní, že výsledný produkt dokáže obohatit jakýkoli interiér.

Interiérové dveře

Dveře dělají domov. Nabízíme mimořádně kvalitní interiérové dveře z produkce prestižních značek, které mají společný cit pro design, precizní zpracování a dlouhou životnost. Pro tyto dveře je charakteristická velká šíře modelových řad, které se od sebe liší jak designem, tak materiálem a spektrem nabízených barev (v nabídce jsou dveře dýhované, s CPL či s fólií, stejně jako elegantní bílé dveře). Vybírat můžete i z celé řady skel a zasklívacích lišt, pro vnitřní dveře pak dodáváme různé varianty obložkových zárubní. Vybírat lze dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, otočné, posuvné i atypické.

Skleněné dveře v Los Kachlos HOME

Milujete světlo a nechcete se o něj ochudit ani ve svém domě? Pak volte celoskleněné dveře. Nabízíme exkluzivní celoskleněné dveře PRÜM, ať už v klasickém provedení, anebo zdobené sítotiskem či dekory vytvořené laserovou technologií. Inspirovat se můžete v naší fotogalerii.

Designové kuchyně plan 3

Kuchyně vyrábíme na zakázku ve spolupráci se zkušenými designéry kuchyní i interiérů ze společnosti plan 3. Perfektní plánování, chytré uspořádání a precizní realizace. To je plan 3. Dbáme na to, aby naše kuchyně splnily i ty nejvyšší požadavky na kvalitu, funkčnost i design. Poctivá ruční řemeslná výroba nábytku v našem pojetí respektuje osvědčené principy utváření prostoru. Zároveň přitom ctíme přání zákazníků, což nám umožňuje vytvářet vysoce individualizované moderní kuchyně.

Varné desky Bora

Do našich designových kuchyní značky plan 3 projektujeme varné desky Bora, které do světa kuchyní přináší revoluční technologii integrovaných odsavačů par do středu varné plochy. Závěsnou digestoř, která jen zbytečně zabírá místo, už nebudete potřebovat.

Jak to funguje? Pára z hrnce směřuje díky jednoduchému fyzikálnímu principu přímo do středu varné desky, kde mizí do filtru, který zachytává mastnotu a pachy. Velkou výhodou je snadná údržba - filtr lze jednoduše vyjmout a umýt v myčce na nádobí.

Preciosa Lighting

Český výrobce Preciosa Lighting již dávno neznamená pouze klasické křišťálové lustry, jež zdobí nejeden obývák českých a slovenských domácností, budovy ministerstev či Pražský hrad. Dnes firma využívá ty nejnovější technologie. Inovativní nápady designerů a inženýrů často vedou k netradičnímu designu a technickému řešení.

Italská zrcadla z muránského skla

Pro nablýskaný domov občas stačí správně zvolený doplněk.

Nově v našem showroomu naleznete luxusní kolekci italských zrcadel J&J z muránského skla.
Všechna zrcadla spojuje jedinečný design, rafinované tvary, elegantní lesk. Každé z nich je ručně vyráběný originál.
Pro nás harmonie čistých linií. A co vy? Máte aspoň jedno, ve kterém se můžete prohlédnout od hlavy až k patě?

Ručně pletené a háčkované bytové doplňky

Teprve s bytovými doplňky CATNESS Design se stává váš interiér útulným domovem. Pomůžeme Vám vybrat luxusní bytové doplňky do vašeho bytu, které jsou díky ruční výrobě a vysoké kvalitě materiálu zárukou vaší spokojenosti.
Portfolio bytových doplňků zahrnuje ručně pletené a háčkované koberce, pufy, sedáky, dekorativní polštáře, sedací vaky, koše, vlněné plédy, ošatky nebo taky pelíšky pro vaše zvířecí mazlíčky a to vše v barvách aktuálních pro tuto sezónu.

Našim klientům vytvoříme individuální nabídku bytových doplňků přímo na míru.