Dveře, sauny a doplňky

V našem sortimentu naleznete i exkluzivní interiérové dveře renomované značky Prüm, luxusní kuchyně značky Plan3, interiérové i exteriérové sauny a celou řadu doplňků pro vaši koupelnu.

Popis pod obrázkem: 

Interiérové dveře, sauny, kuchyně, doplňky

Interiérové dveře

Dveře dělají domov. Nabízíme mimořádně kvalitní interiérové dveře z produkce prestižních značek, které mají společný cit pro design, precizní zpracování a dlouhou životnost. Pro tyto dveře je charakteristická velká šíře modelových řad, které se od sebe liší jak designem, tak materiálem a spektrem nabízených barev (v nabídce jsou dveře dýhované, s CPL či s fólií, stejně jako elegantní bílé dveře). Vybírat můžete i z celé řady skel a zasklívacích lišt, pro vnitřní dveře pak dodáváme různé varianty obložkových zárubní. Vybírat lze dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, otočné, posuvné i atypické.

Skleněné dveře v Los Kachlos HOME

Milujete světlo a nechcete se o něj ochudit ani ve svém domě? Pak volte celoskleněné dveře. Nabízíme exkluzivní celoskleněné dveře PRÜM, ať už v klasickém provedení, anebo zdobené sítotiskem či dekory vytvořené laserovou technologií. Inspirovat se můžete v naší fotogalerii.

Designové kuchyně plan 3

Kuchyně vyrábíme na zakázku ve spolupráci se zkušenými designéry kuchyní i interiérů ze společnosti plan 3. Perfektní plánování, chytré uspořádání a precizní realizace. To je plan 3. Dbáme na to, aby naše kuchyně splnily i ty nejvyšší požadavky na kvalitu, funkčnost i design. Poctivá ruční řemeslná výroba nábytku v našem pojetí respektuje osvědčené principy utváření prostoru. Zároveň přitom ctíme přání zákazníků, což nám umožňuje vytvářet vysoce individualizované moderní kuchyně.

Italská zrcadla z muránského skla

Pro nablýskaný domov občas stačí správně zvolený doplněk.

Nově v našem showroomu naleznete luxusní kolekci italských zrcadel J&J z muránského skla.
Všechna zrcadla spojuje jedinečný design, rafinované tvary, elegantní lesk. Každé z nich je ručně vyráběný originál.
Pro nás harmonie čistých linií. A co vy? Máte aspoň jedno, ve kterém se můžete prohlédnout od hlavy až k patě?