Články

Série Vodevil přináší syté pastelové barvy a výrazné motivy dekorů

Líbí se vám secesní vzory, ale zároveň chcete něco moderního, co má ten správný šmrnc? V tom případě zvolte sérii Vodevil, která vás okouzlí svými originálními vzory a jedinečnou kombinací barev. Lze ji navíc použít i v exteriéru jako obklad fasády domu. Není náhodou, že právě tato série je naší nejprodávanější v kategorii retro obkladů a dlažeb!

SLIM SLATE – DOKONALÝ BŘIDLICOVÝ OBKLAD

Hledáte dokonalý obklad z přírodního kamene, který se snadno instaluje? Který je tenoučký, lehký a pružný a lze lepit i na zaoblené povrchy? Pak volte břidlicové obklady SLIM SLATE.

Ultratenké velkoformátové břidlicové obklady SLIM SLATE jsou určené pro instalace v interiéru i v exteriéru. Jsou vyrobeny z pravého kamene – štípané břidlice – pomocí technologie „odloupnutí“ tenké vrstvy z břidlicových kvádrů. Využití najdou nejen jako obklad stěny či jako podlahová krytina, ale třeba i pro zakrytí vestavěných skříní anebo dveří, materiál lze totiž lepit i na dřevo.

Nová prodejní galerie Los Kachlos HOME překvapí designem i přístupem

Na pražské Vinohradské ulici číslo 41 jsme otevřeli novou exkluzivní prodejní galerii, která pod značkou Los Kachlos HOME nabízí vybrané designové produkty z oblasti bydlení a interiérového designu. Na ploše 550 m2 zákazníci naleznou kromě našeho tradičního sortimentu z oblasti keramických obkladů, dlažeb a luxusních koupelen i nabídku dalších značek, které společně vytváří unikátní designový koncept. Místo, kde architektura, umění a design společně vytvářejí harmonickou symbiózu. Jedná se o tyto značky:

Nejbělejší bílá? V případě dlažby a obkladů jen u LOS KACHLOS!

Přemýšlíte nad tím, jakou si pořídit koupelnu, a nemůžete se rozhodnout? Poradíme vám – volte bílou! Ať už zvolíte obklady či dlažby lesklé či matné, určitě nešlápnete vedle. Bílá totiž navodí pocit čistoty, nepodléhá módním trendům a lze ji výborně kombinovat s nejrůznějšími doplňky.

Stránky