Články

SLIM SLATE – DOKONALÝ BŘIDLICOVÝ OBKLAD

Hledáte dokonalý obklad z přírodního kamene, který se snadno instaluje? Který je tenoučký, lehký a pružný a lze lepit i na zaoblené povrchy? Pak volte břidlicové obklady SLIM SLATE.

Ultratenké velkoformátové břidlicové obklady SLIM SLATE jsou určené pro instalace v interiéru i v exteriéru. Jsou vyrobeny z pravého kamene – štípané břidlice – pomocí technologie „odloupnutí“ tenké vrstvy z břidlicových kvádrů. Využití najdou nejen jako obklad stěny či jako podlahová krytina, ale třeba i pro zakrytí vestavěných skříní anebo dveří, materiál lze totiž lepit i na dřevo.

Nová prodejní galerie Los Kachlos HOME překvapí designem i přístupem

Na pražské Vinohradské ulici číslo 41 jsme otevřeli novou exkluzivní prodejní galerii, která pod značkou Los Kachlos HOME nabízí vybrané designové produkty z oblasti bydlení a interiérového designu. Na ploše 550 m2 zákazníci naleznou kromě našeho tradičního sortimentu z oblasti keramických obkladů, dlažeb a luxusních koupelen i nabídku dalších značek, které společně vytváří unikátní designový koncept. Místo, kde architektura, umění a design společně vytvářejí harmonickou symbiózu. Jedná se o tyto značky:

Nejbělejší bílá? V případě dlažby a obkladů jen u LOS KACHLOS!

Přemýšlíte nad tím, jakou si pořídit koupelnu, a nemůžete se rozhodnout? Poradíme vám – volte bílou! Ať už zvolíte obklady či dlažby lesklé či matné, určitě nešlápnete vedle. Bílá totiž navodí pocit čistoty, nepodléhá módním trendům a lze ji výborně kombinovat s nejrůznějšími doplňky.

Reliéfní a velkoformátové obklady VENIS

Reliéfy VENIS: elegance, prostor a jas
Současné trendy v interiérovém designu jednoznačně směřují ke keramickým obkladům s plastickou strukturou. Výroba takového obkladu v optimální kvalitě není právě snadná a jen výjimečně lze dosáhnout výsledného produktu skutečně bez kompromisů. Renomovaný španělský výrobce VENIS však díky inovativním technologiím dokáže skutečné zázraky! Špičková kvalita a výjimečný design jsou charakteristické hned pro několik sérií keramických obkladů, které naleznete exkluzivně v naší nabídce.

KYRON – pružná dlažba s možností pokládky bez lepidla

Představujeme unikátní pružnou dlažbu Kyron. Dlažba, která dokonale imituje přírodní dřevo, překvapí jak autentickým designem, tak i unikátními technickými vlastnostmi.

Hlavní výhodou dlažby je její pružnost, díky které je použitelná pro všechny typy povrchů. Dlažba je navíc samonivelační, což zásadním způsobem ovlivňuje náročnost pokládky. Výrobce dokonce uvádí možnost pokládat bez lepení, podlahu lze tedy snadno kdykoliv demontovat či přeskládat. Na videoukázku se můžete podívat zde.

Los Kachlos partnerem projektu Sacre Cour

Pořizujete byt, loft nebo možná i penthous v luxusní rezidenci Sacre Coeur na Praze 5? Pak vězte, že jsme hrdým partnerem klientských změn! A to nejen pro koupelny! Sacre Cour, to jsou úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, ochrana vašeho soukromí.

Více informací naleznete zde: http://bit.ly/291gTWd

Stránky