Inspirace: netradiční Chevron v celé řadě dekorů

Lákají vás originální vzory a netradiční pokládka dlaždic? Vsaďte na chevron neboli úzký kosodélník! Excelentní design v TOP kvalitě s velkým množstvím dekorů nabízíme nyní za akční cenu!

Díky nepřeberné škále možností pokládky, která vytváří zcela unikátní a individuální design, se stal tvar chevronu oblíbený mezi architekty i designéry po celém světě. Ať už zvolíte oblíbený zick-zack styl nebo o něco méně typické tvarování do tzv. rybí kosti, vytvoříte zcela jedinečnou atmosféru v každém interiéru. Kombinovatelné jsou tyto dlaždice nejen svým tvarem, ale také díky velkému množství odstínů v rámci jedné série (např. světlý a tmavý mramor).

Právě luxusní design a velký výběr dekorů patří k dalším přednostem této dlažby. Věrnou kopii přírodního vzoru s akcentem všech původních struktur vytváří dokonalá glazura těchto dlaždic. V rámci série Chevron Go naleznete řadu dekorů, jako např. imitaci dřeva Patagonia v pěti odstínech White, Ash, Nordic, Oak a Walnut. Inspirovat se rovněž můžete také imitací dřeva s patinou Antique nebo imitací kamene a břidlice Lake. V případě imitace mramoru Marmorea se kombinuje až dvacet různých grafik pro pravý a levý prvek. Celkově se tato série pyšní až 17 dekory!

Speciální sérii Chevron Go v rozměru 8x40 cm vám nyní nabízíme v akční ceně 899 Kč/m2! S ohledem na použité technologie výroby a celkový výsledek tak jde o revoluci v tomto designu.

Dlažby jsou prezentovány v našich showroomech a rádi vám veškerou podporu poskytneme i virtuálně. Sérii najdete již nyní na našem eshopu. Rovněž vám také můžeme zaslat vzorky k reálnému posouzení. Kontaktovat nás můžete i přes email kontakt@loskachlos.cz.