Rustikální terracotta s vůní venkova

Líbí se vám patina a rustikální styl? Inspirujte se ve vašem interiéru původní terracottou s typickým načervenalým zbarvením a vdechněte vašemu interiéru příjemnou hřejivou atmosféru a venkovský nádech! Vsaďte na keramickou imitaci tohoto stylu se sériemi Cazorla a Tech land.

Terracotta se hojně využívala již ve starověkém Egyptě či Řecku. Původně tento styl představoval druh neglazované keramiky pálené ve vysokém žánru, postupem času se však touto technologií inspirovali kromě hrnčířů také další řemeslníci. Kromě postupu výroby se však stal inspirací také typický design těchto výrobků, který měl kromě základní cihlové barvy také řadu odstínů od žlutohnědé až po červenohnědou. Nabízíme vám dvě unikátní série, které jsou imitací původní terracotty, ovšem se zachováním všech výhod keramické dlažby!

Série Cazorla a Tech Land patří dlouhodobě mezi maše bestsellery. Hodí se do interiérů mnoha stylů – vyniknou jak v selských staveních, tak i v domech laděných do toskánského, středozemského či provence stylu. Obě série jsou mrazuvzdorné i protiskluzné a hodí se tak i do exteriéru, který klade náročnější požadavky na vlastnosti dlažeb.

Série Cazorla je vhodná jako do kuchyně i koupelny. Charakteristická výrazná patina vynikne ideálně v kombinace s patchworkovým dekorem Yedra. Dlažby jsou k dispozici v rozměru 10 x 30 cm od 1.399 Kč/m2 a 30 x 60 cm od 799 Kč/m2.

Série Tech Land pak představuje taktéž velmi propracovanou rustikální dlažbu v zemitých terracotta odstínech, která nabízí bohatý výběr vzorů, tvarů a formátů. Pro tuto sérii jsou typické nerovné okraje, autentická patina a střídání různých odstínů v jednom balení. Základní dlažbu pak skvěle doplní oblíbený patchworkový dekor Tech Land Temple. V rozměru 30 x 30 cm nabízíme tuto sérii od 1.399 Kč/m2, dostupné jsou ale i další varianty rozměrů. 

Navštivte naše showroomy, zkušení prodejci vám rádi poradí a zpracují návrh řešení.