Slim velkoformátové obklady - rekonstrukce bez bourání

Velkoformátové keramické obklady nabízené prodejnami Los Kachlos HOME dosahují díky novým technologiím a použitým materiálům rozměrů až 3x1 m při tloušťce pouhých 3 mm a minimální hmotnosti. Velkoformátové obklady působí nejen v interiéru kuchyně či koupelny luxusně a čistě a díky velké ploše se i lépe udržují.
Výroba keramických obkladů probíhá za pomoci pokročilého systému lisování a pálení vybraných přírodních surovin, eliminujícího vnitřní pnutí finálního materiálu a zajišťujícího jeho mimořádnou odolnost. Optimální mechanickou pevnost získají obklady vyztužením skleněnou síťovinou o tloušťce 0,5 mm. Prodejny Los Kachlos Home v současnosti nabízejí celou škálu dezénů velkoformátových obkladů, díky nimž lze zajistit obklad stěny s minimem spár, což je vítané řešení jak z estetického, tak hygienického a především funkčního hlediska.

Díky vysoké odolnosti velkoformátových obkladů vůči UV záření, chemickým látkám, mechanickému opotřebení či nasákavosti a mrazu je lze vedle kuchyně, koupelny, resp. celého interiéru bytu, instalovat také do venkovního prostředí. A vzhledem k velmi nízké váze materiálu není problém obklady nalepit například na zateplenou fasádu, a to bez potřeby jakýchkoli pomocných konstrukcí. Velké možnosti nabízí tyto obklady také při provádění rekonstrukce koupelny. Díky třetinové tloušťce oproti běžným výrobkům ji lze instalovat přímo na původní materiál.